San Gorzyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe treningi

Plan tygodnia:

Wtorek (28.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Środa (29.07.2020):

17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem

Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Niedziela (02.08.2020): 

17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.

- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.

- Inna forma zaproponowana przez państwa

 

więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 160, wczoraj: 189
ogółem: 447 919

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb SAN GORZYCE
3:0
(2:0)
herb Łęk Ostrów
SAN GORZYCE   Łęk Ostrów

2020-07-26, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

San Gorzyce - Łęk Ostrów 3-0 (2-0)

1-0 Bartosz Groch 19' (głową po dośrodkowaniu z rożnego H. Bober)

2-0 Jakub Kiełbasa 28' (sam na sam po prostopadłym podaniu od B. Rupar)

3-0 Marcin Sawa 72' (z 2 metrów do pustej bramki po zagraniu od J. Misiło)

(w 5 minucie J. Kiełbasa nie wykorzystał rzutu karnego / uderzył w słupek)

San Gorzyce: Krystian Stęchły, Artur Matusz (85' Jakub Groch), Karol Flak, Bartosz Groch, Rafał Jagodziński, Przemysław Jajak (65' Marcin Sawa), Bartosz Rupar, Hubert Bober, Jakub Misiło, Jakub Kiełbasa (88' Dawid Słysz), Wojciech Myłek (78' Erwin Flak).

Niewykorzystany rezerwowy: Marcin Porębny, Mateusz Panek.

Trener: Krzysztof Pietluch.

Łęk Ostrów: Grzegorz Guziewicz, Rafał Bernal (88' Jakub Małysz), Marcin Broszko, Mateusz Grabski, Tomasz Kud, Marcin Lepszy (77' Kamil Czyż), Dawid Prawecki (88' Marcin Kupka), Krystian Sebastyanka, Kamil Sota (35' Tobiasz Duda), Kacper Trelka, Adrian Winiarski (46' Jan Duda).

Trener: Grzegorz Guziewicz.

herb SAN GORZYCE Informacje o kadrze SAN GORZYCE

1. Krystian Stęchły   
2. Artur Matusz kapitan  zmiana 85" Jakub Groch   
3. Bartosz Groch bramka   
4. Karol Flak ??ta kartka   
5. Rafał Jagodziński   
6. Przemysław Jajak  zmiana 65" Marcin Sawa bramka   
7. Hubert Bober  (1 asysta)   
8. Bartosz Rupar  (1 asysta)   
9. Jakub Misiło  (1 asysta)   
10. Jakub Kiełbasa bramka  zmiana 88" Dawid Słysz   
11. Jakub Myłek ??ta kartka  zmiana 78" Erwin Flak   

herb SAN GORZYCE Zawodnicy rezerwowi SAN GORZYCE

1. Mateusz Panek   
2. Marcin Porębny   

Oceny zawodników »

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

SAN GORZYCEŁęk Ostrów
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
2020-07-26, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czuwaj Przemyśl - SAN GORZYCE
KS Szówsko - MKS Radymno
Zorza Zarzecze - LKS Skołoszów
Pogoń - Sokół Lubaczów - Granica Stubno
Biało - Czerwoni Kaszyce - Fenix Leszno
Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów - Zryw Młodów
Łęk Ostrów - Huragan Gniewczyna
GKS Orły - Motor Grochowce
Roztocze Narol - MKS Kańczuga

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS Szówsko 0:4 Roztocze Narol
Zryw Młodów 2:6 Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko 2:2 Czarni Pawłosiów
Fenix Leszno 2:0 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów Pogoń - Sokół Lubaczów
MKS Radymno 2:0 Zorza Zarzecze
Motor Grochowce 0:4 MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna 2:0 GKS Orły
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
Granica Stubno 0:0 Biało - Czerwoni Kaszyce

Statystyki drużyny

Sparingi Lato 2020

Mecze sparingowe seniorzy (lato 2020):

30.05 - BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 3-1 Damian Gliniany, zawodnik testowany, Bartosz Groch (Okręgówka Jarosław)

05.06 - LKS BRZYSKA WOLA 2-1 Karol Flak, zawodnik testowany (Okręgówka Stalowa Wola)

13.06 - ŁĘK OSTRÓW 3-2 Hubert Bober, Jakub Kiełbasa, Damian Gliniany (Okręgówka Jarosław) - termin i miejsce do ustalenia

21.06 - LKS MANASTERZ 6-2 Jakub Kiełbasa 4, Bartłomiej Poprawa, Dawid Słysz (A-klasa Jarosław) 

04.07/05.07 - KS SZÓWSKO 1-2 Jakub Kiełbasa (beniaminek Okręgówka Jarosław)

08.07 GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE 2-2 Rafał Jagodziński, Hubert Bober (A-klasa Jarosław)

10.07 - BŁĘKITNI PEŁKINIE 2-3 (A-klasa Jarosław) termin i miejsce do ustalenia

18.07/19.07 - ZORZA JAGIEŁŁA 5-3 Damian Gliniany 2, Bartłomiej Poprawa 2, Erwin Flak (A-klasa Przeworsk) termin i miejsce do ustalenia

25.07/26.07 - START SEZONU LIGOWEGO