San Gorzyce - strona nieoficjalna

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach

Środa (29.07.2020):

17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem

Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach

Niedziela (02.08.2020):

17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.

- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.

- Inna forma zaproponowana przez państwa

więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!

Brak aktywnych ankiet.

Premierowe zwycięstwo..

• autor: ftb2user_1470821604., 2020-07-28 23:43

Zawodnicy Gorzyckiego Sanu odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej sezonu 2020/2021. Nasi gracze pokonali na własnym terenie Łęk Ostrów 3-0. Bramki dla Sanu zdobyli: Bartosz Groch, Jakub Kiełbasa oraz Wojciech Myłek.Dla "Biało-czarnych" jest to bardzo wymagający tydzień, bowiem w ciągu 10 dni rozegrają aż 4 spotkania. W najbliższą środę w Przemyślu podejmować będziemy tamtejszy Czuwaj, zaś w niedzielę kolejny mecz w Gorzycach, gdzie zmierzymy się z Czarnymi Pawłosiów. Oba mecze rozpoczną się o 17.00 - Serdecznie zapraszamy!

więcej w rozwinięciu..

Przed rozpoczęciem spotkania miały miejsce dwa wydarzenia bardzo przyjemne dla naszych zawodników, bowiem uhonorowani oni zostali najpierw przez Zarząd naszego klubu drobnymi podziękowaniami/pamiątkami za wywalczenie awansu. A następnie odebrali z rąk członka zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej p. Marcina Króla puchar za awans do ligi okręgowej.

Na szczęście oba te wydarzenia nie zdekoncentrowały naszych zawodników, którzy z wyjątkiem pierwszych 3 minut byli nieco "przyciśnięci" przez gości. Już pierwszy efektowny rajd J. Misiło zakończył się rzutem karnym dla naszej ekipy, którego jednak na bramkę nie zdołał zamienić J. Kiełbasa trafiając w słupek.

Pierwszą bramkę w tym sezonie dla "Saniaków" zdobył niezawodny B. Groch. Nasz stoper cudownie wyszedł w powietrze do dośrodkowania z rzutu rożnego (który wykonywał H. Bober) i strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi gości.

Kilka minut później było już 2-0 po bramce J. Kiełbasy. Nasz napastnik zrehabilitował się po pechowej jedenastce i wykończył sytuację sam na sam. Pięknym podaniem w tej sytuacji popisał się B. Rupar, który notując asystę otworzył drogę do bramki naszemu napastnikowi. Do przerwy zatem było 2-0.

Po przerwie rywale mocno walczyli o odwrócenie wyniku i sprawiali naszym graczom coraz więcej problemów, ale świetnie w bramce zachowywał się K. Stęchły wyłapując kilka "stu procentowych" sytuacji. Delikatnym usprawiedliwieniem naszej drużyny może być fakt, że w ubiegły czwartek toczyli ciężki pojedynek w Pucharze Polski walcząc z trzecioligowym Sokołem Sieniawa.

W około 72' "Biało-czarni" zadali ostateczny cios strzelając bramkę na 3-0, której autorem był Marcin Sawa. Nasz "nowy" nabytek wykorzystał podanie wzdłuż bramki od J. Misiło i z odległości 2 metrów wpakował piłkę do pustej bramki. Kluczem do zdobycia tej bramki był agresywny pressing, który rozpoczął W. Myłek!

Wynik nie uległ już zmianie i odnotowaliśmy cenne zwycięstwo.

Niestety z różnych przyczyn w meczu z Ostrowem nie mogło zagrać kilku zawodników (B. Poprawa, T. Pietluch, K. Kubrak - kontuzje, W. Tołpa - pobyt za granicą), jednocześnie warto powiedzieć, że mimo tych absencji do dyspozycji trenera było 19 zawodników. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi wychowankowie Krystian Stęchły oraz Jakub Misiło (2001 rocznik).

San Gorzyce - Łęk Ostrów 3-0 (2-0)

1-0 Bartosz Groch 19' (głową po dośrodkowaniu z rożnego H. Bober)

2-0 Jakub Kiełbasa 28' (sam na sam po prostopadłym podaniu od B. Rupar)

3-0 Marcin Sawa 72' (z 2 metrów do pustej bramki po zagraniu od J. Misiło)

(w 5 minucie J. Kiełbasa nie wykorzystał rzutu karnego / uderzył w słupek)

San Gorzyce: Krystian Stęchły, Artur Matusz (85' Jakub Groch), Karol Flak, Bartosz Groch, Rafał Jagodziński, Przemysław Jajak (65' Marcin Sawa), Bartosz Rupar, Hubert Bober, Jakub Misiło, Jakub Kiełbasa (88' Dawid Słysz), Wojciech Myłek (78' Erwin Flak).

Niewykorzystany rezerwowy: Marcin Porębny, Mateusz Panek.

Trener: Krzysztof Pietluch.

Łęk Ostrów: Grzegorz Guziewicz, Rafał Bernal (88' Jakub Małysz), Marcin Broszko, Mateusz Grabski, Tomasz Kud, Marcin Lepszy (77' Kamil Czyż), Dawid Prawecki (88' Marcin Kupka), Krystian Sebastyanka, Kamil Sota (35' Tobiasz Duda), Kacper Trelka, Adrian Winiarski (46' Jan Duda).

Trener: Grzegorz Guziewicz.

Ż,K: Karol Flak oraz Wojciech Myłek.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SAN GORZYCEŁęk Ostrów

SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
Granica Stubno 0:0 Biało - Czerwoni Kaszyce

Sparingi Lato 2020