San Gorzyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe treningi

Plan tygodnia:

Wtorek (28.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Środa (29.07.2020):

17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem

Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Niedziela (02.08.2020): 

17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.

- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.

- Inna forma zaproponowana przez państwa

 

więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 158, wczoraj: 189
ogółem: 447 917

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Co słychać u ligowych rywali..

  • autor: ftb2user_1470821604., 2020-07-26 12:30

Do startu nowego sezonu pozostał ledwie miesiąc więc postaramy się zebrać kilka informacji z obozów naszych przeciwników. Będzie to trudne z racji tego iż nie każda drużyna posiada stronę internetową ale spróbujemy podołać wyzwaniu. W rozwinięciu oprócz ruchów transferowych, przeczytać będzie można również o sparingach. 

 

..więcej w rozwinięciu..

San Gorzyce: 

Przychodzą: Jakub Groch (z drużyny juniorów), Mateusz Panek (Fredro Surochów), Marcin Sawa, Karol Kubrak (obaj Ostrovia Wola Buchowska), Bartosz Rupar (Zorza Jagiełła)

Odchodzą: Dawid Misiło (nie podjął treningów), Rafał Jagieła (Zorza Jagiełła), Dawid Zając (wyjazd za granicę), Dawid Sroka (kontuzja)

Sparingi: Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1, LKS Brzyska Wola 2-1, Łęk Ostrów 3-2, LKS Manasterz 6-2, KS Szówsko 1-2, Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2, Błękitni Pełkinie 2-3, Zorza Jagiełła 5-3.

 

Huragan Gniewczyna: 

Przychodzą: 

Odchodzą: 

Sparingi: Biało-Czerwoni Kaszyce 10-5, MKS Kańczuga 0-2, Start Pruchnik 4-9, Błażowianka Błażowa 2-2, Pogoń Leżajsk 3-4, Stal Łańcut 1-3, Cresovia Krzeczowice 6-1, Strug Tyczyn 1-5, Czerwoni Cewków ?

 

Biało - Czerwoni Kaszyce: 

Przychodzą: Adam Kuta (MKS Radymno), Łukasz Lizoń (Gwiazda Maćkowice)

Odchodzą: Marek Chwasta (Walawianka Walawa), Maciej Łach (Korona Trójczyce), Mateusz Bąk, Kornel Wielgosz, Bartłomiej Wota (nie wznowili treningów)

Sparingi: San Gorzyce 1-3, Huragan Gniewczyna 5-10, Hetman Laszki 4-7, Start Pruchnik 2-4, Sanoczanka Święte 1-1, Czarni Pawłosiów 2-2, Łęk Ostrów 4-0, LKS Skołoszów 2-1,                        Wiraż Chłopice 2-6

 

Zorza Zarzecze: 

Przychodzą: Łukasz Kasperski (trener - Ostrovia Wola Buchowska), Ireneusz Adamkiewicz (Błękitni Wierzbna), 

Odchodzą: Rafał Wróbel (trener - Cresovia Krzeczowice)

Sparingi: Płomień Morawsko 3-2

 

Łęk Ostrów: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: San Gorzyce 2-3, LKS Skołoszów 1-5, KS Szówsko 7-1, KS Węgierka 4-1,                        Fredro Surochów 2-2

 

MKS Radymno: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: Grom Różaniec 1-3, LKS Nakło 3-1, Stal Łańcut 1-2, Pogoń Leżajsk 1-6, Start Pruchnik 2-0, Promyk Urzejowice 0-5

 

KS Szówsko: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: Pogoń-Sokół Lubaczów 1-3, Strażak Sośnica 6-4, Płomień Morawsko 0-4, San Gorzyce 2-1

 

GKS Orły: 

Przychodzą: Rafał Jaroch (Motor Grochowce), Grzegorz Tokarz (Cresovia Kalników)

Odchodzą: Ernest Saita, Dominik Szmuc (LKS Batycze)

Sparingi: San Hureczko 2-3, Promyk Urzejowice 2-1, Hetman Laszki 1-1, Czuwaj Przemyśl 2-2, Cresovia Kalników 6-1, 

 

LKS Skołoszów: 

Przychodzą: Paweł Modny, Grzegorz Bruk, Damian Kiełbowicz (wszyscy Sanoczanka Święte), Patryk Broda (Iskra Zabłotce), Paweł Szczepański (Zorza Zarzecze), Jacek Broda (Polonia Przemyśl), Karol Baran (JKS Jarosław).

Odchodzą: 

Sparingi: Łęk Ostrów 5-1, Polonia Przemyśl 2-2, JKS Jarosław 3-3, Start Pruchnik 3-0, Biało-Czerwoni Kaszyce 1-2, Orzeł Przeworsk 1-5

 

Płomień Morawsko: 

Przychodzą: Grzegorz Dylewski (Tęcza Jankowice), Miłosz Pindak (?), Natan Draus (Delin Munina), Piotr Stawarz (Motor Grochowce)

Odchodzą: 

Sparingi: KS Szówsko 4-0, Granica Stubno 5-1, Zorza Zarzecze 2-3, Czarni Pawłosiów 2-2, Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2

 

MKS Kańczuga: 

Przychodzą: Dawid Dziedzic (Promyk Urzejowice), Bartłomiej Wojtyna (Wólczanka Wólka Pełkińska), Paweł Gurak, Artur Gurak, Adrian Przewrocki (wszyscy Orzeł Przeworsk), 

Odchodzą: 

Sparingi: Huragan Gniewczyna 2-0, Włókniarz Rakszawa 11-2, Start Pruchnik 0-4, KS Zaczernie 2-1, Grom Różaniec 0-0, Brzeg Białobrzegi 3-1, Sawa Sonina 2-1

 

Pogoń - Sokół Lubaczów: 

Przychodzą: Krystian Basznianin (SMS Resovia Rzeszów), Konrad Łakomy (Start Lisie Jamy)

Odchodzą: 

Sparingi: Błękitni Obsza 4-2, KS Szówsko 3-1, Piast Tuczempy 1-5, Zdrój Horyniec 10-3, Zryw Młodów 3-0, Polonia Przemyśl 0-2, Płomień Morawsko 2-1

 

Sanoczanka Święte: 

Przychodzą: Bartłomiej Klepacki (Biało-Czerwoni Kaszyce), Adam Mucha (SMS Resovia Rzeszów), Konrad Dechtoń, Sebastian Bogacz (obaj JKS Jarosław)

Odchodzą: Paweł Modny, Grzegorz Bruk, Damian Kiełbowicz (wszyscy LKS Skołoszów), Sebastian Zubrzycki (Granica Stubno), Kamil Białowąs, Arkadiusz Noga (obaj Wisznia Nienowice)

Sparingi: Biało-Czerwoni Kaszyce 1-1, JKS Jarosław 0-7, Piast Tuczempy 2-4, Czuwaj Przemyśl 2-6, 

 

Granica Stubno: 

Przychodzą: Sebastian Zubrzycki (Sanoczanka Święte), Waldemar Jaroch (Piast Tuczempy), Jakub Dacyk (JKS Jarosław), Karol Wierzbicki (Crasnovia Krasne)

Odchodzą: 

Sparingi: Czuwaj Przemyśl 0-1, Płomień Morawsko 1-5, Fort Jaksmanice 8-1, 

 

Czuwaj Przemyśl: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: Granica Stubno 1-0, Sanoczanka Święte 6-2, Arłamów Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2

 

Roztocze Narol: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: 

 

Zryw Młodów: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3

 

Czarni Pawłosiów: 

Przychodzą:

Odchodzą: 

Sparingi: Gorliczanka Gorliczyna 5-0, Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2, KS Manasterz 4-1, Płomień Morawsko 2-2, Cresovia Krzeczowice 4-0

 

Fenix Leszno: 

Przychodzą:

Odchodzą: Tomasz Andrejko (trener Cresovia Kalników)

Sparingi: Hetman Laszki 4-2, Orzeł Torki 2-2, Motor Grochowce 1-3, Wisznia Nienowice 3-0

 

Motor Grochowce: 

Przychodzą: Paweł Załoga (JKS Jarosław)

Odchodzą: 

Sparingi: Wiar Krówniki 6-1, Żurawianka Żurawica 3-5, Fenix Leszno 3-1, Unia Fredropol 4-1, LKS Batycze 1-4, 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [156]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

SAN GORZYCEŁęk Ostrów
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
2020-07-26, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czuwaj Przemyśl - SAN GORZYCE
KS Szówsko - MKS Radymno
Zorza Zarzecze - LKS Skołoszów
Pogoń - Sokół Lubaczów - Granica Stubno
Biało - Czerwoni Kaszyce - Fenix Leszno
Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów - Zryw Młodów
Łęk Ostrów - Huragan Gniewczyna
GKS Orły - Motor Grochowce
Roztocze Narol - MKS Kańczuga

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS Szówsko 0:4 Roztocze Narol
Zryw Młodów 2:6 Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko 2:2 Czarni Pawłosiów
Fenix Leszno 2:0 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów Pogoń - Sokół Lubaczów
MKS Radymno 2:0 Zorza Zarzecze
Motor Grochowce 0:4 MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna 2:0 GKS Orły
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
Granica Stubno 0:0 Biało - Czerwoni Kaszyce

Statystyki drużyny

Sparingi Lato 2020

Mecze sparingowe seniorzy (lato 2020):

30.05 - BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 3-1 Damian Gliniany, zawodnik testowany, Bartosz Groch (Okręgówka Jarosław)

05.06 - LKS BRZYSKA WOLA 2-1 Karol Flak, zawodnik testowany (Okręgówka Stalowa Wola)

13.06 - ŁĘK OSTRÓW 3-2 Hubert Bober, Jakub Kiełbasa, Damian Gliniany (Okręgówka Jarosław) - termin i miejsce do ustalenia

21.06 - LKS MANASTERZ 6-2 Jakub Kiełbasa 4, Bartłomiej Poprawa, Dawid Słysz (A-klasa Jarosław) 

04.07/05.07 - KS SZÓWSKO 1-2 Jakub Kiełbasa (beniaminek Okręgówka Jarosław)

08.07 GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE 2-2 Rafał Jagodziński, Hubert Bober (A-klasa Jarosław)

10.07 - BŁĘKITNI PEŁKINIE 2-3 (A-klasa Jarosław) termin i miejsce do ustalenia

18.07/19.07 - ZORZA JAGIEŁŁA 5-3 Damian Gliniany 2, Bartłomiej Poprawa 2, Erwin Flak (A-klasa Przeworsk) termin i miejsce do ustalenia

25.07/26.07 - START SEZONU LIGOWEGO