San Gorzyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe treningi

Plan tygodnia:

Wtorek (28.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Środa (29.07.2020):

17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem

Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Niedziela (02.08.2020): 

17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.

- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.

- Inna forma zaproponowana przez państwa

 

więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 10 gości

dzisiaj: 171, wczoraj: 189
ogółem: 447 930

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Co słychać w klubie..

  • autor: ftb2user_1470821604., 2020-06-24 21:07

Do rozpoczęcia sezonu 2020/2021 pozostało nieco ponad miesiąc, dlatego postaramy się pokrótce przedstawić państwu co dzieje się w klubie - a dzieje się nie mało. O sparingach, transferach, modernizacji obiektu,planowanych pracach oraz rozmowach zarządu w rozwinięciu newsa. Serdecznie zapraszamy do lektury.

 

..więcej w rozwinięciu..

TRENINGI, SPARINGI, LIGA:

Nasi zawodnicy treningi pod okiem trenera Krzysztofa Pietlucha wznowili blisko miesiąc temu. "Saniacy" początkowo trenowali 3 razy w tygodniu, jednak teraz spotykają się dwukrotnie zaś tydzień kończą grą sparingową. "Biało-Czarni" do tej pory rozegrali 4 mecze kontrolne, z których zawsze wychodzili zwycięsko (Kaszyce 3-1, Brzyska Wola 2-1, Ostrów 3-2, Manasterz 6-2). W najbliższy piątek nasi zawodnicy rozegrają kolejny test mecz, kiedy to zmierzą się z Grodziszczanką Grodzisko Dolne. W planach naszej drużyny oprócz tego meczu są jeszcze sparingi z Szówskiem, Pełkiniami oraz Jagiełłą. Być może rozegramy jeszcze jakiś dodatkowy mecz kontrolny. Start ligi okręgowej wstępnie planowany jest na 25/26 lipiec, jednak dokładny terminarz nie jest jeszcze znany. Warto dodać, że naszą drużynę w tym sezonie będą jeszcze czekać mecze w Pucharze Polski - gdzie udział drużyn z rozgrywek klasy okręgowej jest obowiązkowy. Wszelkie informacje na temat terminarza pojawią się na naszej stronie niezwłocznie po ustaleniu harmonogramu gier przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

TRANSFERY, SYTUACJA KADROWA:
Jak już wspomnieliśmy wcześniej swoją pracę na stanowisku trenera będzie kontynuował Krzysztof Pietluch. Chęć dalszej gry w Gorzyckich barwach zadeklarowali niemal wszyscy zawodnicy, którzy występowali w poprzednim sezonie. W tej rundzie na boisku na pewno nie pojawi się Dawid Sroka, który w przerwie zimowej nabawił się groźnej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i czeka go operacja. Czterem naszym wychowankom (Rafał Jagieła, Dawid Zając, Bartosz Groch oraz Dawid Słysz) niestety obowiązki służbowe  uniemożliwiają udział w treningach (praca w delegacji lub zagranicą). Pierwsi dwaj nie podjęli treningów i prawdopodobnie nie zobaczymy ich w następnym sezonie w "Biało-Czarnych" barwach, natomiast Bartek oraz Dawid uczestniczą w miarę możliwości w zajęciach oraz grach kontrolnych i najpewniej znajdą się w kadrze trenera. Treningów nie podjął natomiast Dawid Misiło, o którym nie mamy żadnych wieści (najprawdopodobniej nie będzie kontynuował swojej przygody z piłką).

Jeśli chodzi o ruchy transferowe do klubu to trener oraz zarząd przygląda się kilku zawodnikom, jednak nie możemy zdradzać wszystkich nazwisk. Naszą drużynę czeka w tym sezonie 38 meczy ligowych oraz mecze w Pucharze Polski, dlatego w porozumieniu z trenerem zarząd chciałby stworzyć kadrę liczącą około 20 zawodników. Dlatego w meczach sparingowych zagrało około 10-ciu zawodników testowanych. Na pewno do kadry dołączy trzech zawodników z drużyny juniorów (Jakub Misiło, Jakub Groch oraz Marcin Słysz), którzy trenują i grają sparingi z pierwszą drużyną. Jedną w Gorzycach był już Damian Gliniany, który trenuje z nami od stycznia, ale w ostatnich dniach pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej wyjedzie za granicę. Chęć powrotu do Sanu wyrazili Marcin Sawa oraz Karol Kubrak, którzy ostatni rok spędzili w Ostrovii Wola Buchowska, sytuacja jest rozwojowa i wszystko zależy od B-klasowych działaczy. Ponadto do drużyny przymierzany jest bramkarz z przeszłością V ligową, który miałby rywalizować o miejsce w składzie z Krystianem Stęchłym oraz Marcinem Porębnym (planuje wyjazd za granicę pod koniec września). Trener przyglądał się również młodemu napastnikowi z okolic Jarosławia, który strzelił nawet bramkę ale ostatecznie mało prawdopodobne aby dołączył do naszej drużyny. Bliski transferu do Sanu jest nasz wychowanek (posiadający status młodzieżowca), który poprzedni rok spędził w młodzieżowej drużynie Karpat Krosno i jeśli nie wydarzy się nic nie oczekiwanego to będzie ogromnym wzmocnieniem naszej kadry. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że blisko gry w Gorzycach jest dwóch pomocników, którzy mają za sobą występy na boiskach III i IV ligi. Więcej informacji już wkrótce.

WSPARCIE SPONSORÓW, PLANOWANE PRACE NA STADIONIE:

 W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim dobrym ludziom, którzy przyczyniają się zarówno finansowo jak i pomocą fizyczną do sprawnego funkcjonowania naszego klubu. Mamy tu na myśli przede wszystkim naszych wiernych kibiców, którzy wykonują ogrom prac przy stadionie. Mowa tu o koszeniu trybun oraz obszaru obok stadionu. Dzięki kibicom zostały odmalowane bramki, zasadzona nowa trawa w bramce, zamontowane kosze na śmieci. Dziękujemy wszystkim (nie wymieniamy z nazwiska aby nikogo nie pominąć).

Około dwa tygodnie temu nasz klub otrzymał bardzo hojny prezent w postaci nowej kosiarki, która bardzo ułatwi nam prace przy utrzymaniu murawy naszego boiska. Traktorek został ufundowany przez kilku przedsiębiorców, którzy od lat wspierają nasz klub a są to: p. Daniel Misiło, p. Adam Misiło, p. Adam Kasper, p. Daniel Ficek, p. Tomasz Potem, p. Krzysztof Kowal.

W ostatnim tygodniu zarząd klubu odbył spotkanie z kilkoma przedsiębiorcami oraz panami radnymi z naszej miejscowości. Na spotkaniu przedstawiono aktualną sytuację kadrową, plany na nowy sezon, problemy z jakimi się mierzymy, inwestycje, które chcemy wykonać oraz szereg innych spraw związanych z naszym klubem. Zarząd Sanu poprosił o wsparcie i zadeklarował chęć współpracy, a także zaproponował możliwość reklamy (o szczegółach wkrótce). Spotkanie to zaowocowało wparciem ww. panów i deklaracją dalszej współpracy. Mamy nadzieję, że to początek naszej wspólnej drogi.

Kolejną inwestycją z jaką przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższym czasie to budowa ogrodzenia wokół stadionu sportowego. Dzięki panu Wójtowi Gminy Tryńcza, który przekazał środki na zakup ogrodzenia powstanie niezbędne w naszym funkcjonowaniu ogrodzenie. W najbliższą sobotę prawdopodobnie będą prowadzone prace na stadionie związane z montowaniem tegoż ogrodzenia (prosimy o pomoc wszystkich chętnych!).

Dzięki firmie "Perfekt" p. T. Markowski został zakupiony blaszany garaż, który stanie obok szatni i będzie służył do przechowywania niezbędnych urządzeń i materiałów. Montaż garażu odbędzie się najprawdopodobniej w piątek.

W kolejnym etapie prac na obiekcie planowana jest modyfikacja podłoża pod boksami rezerwowych. Zdemontowaliśmy zniszczoną kostkę brukową, zaś w jej miejscu zostanie wylana płyta betonowa. 

Początek lipca to planowany remont grzybka przy stadionie. Zgromadzony został już materiał niezbędny do tego pracochłonnego i niezbędnego remontu. Miejmy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu i pracy wszystkich kibiców remont odbędzie się szybko, sprawnie i przyjemnie. Będziemy informować o planowanych pracach.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [139]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

SAN GORZYCEŁęk Ostrów
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
2020-07-26, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czuwaj Przemyśl - SAN GORZYCE
KS Szówsko - MKS Radymno
Zorza Zarzecze - LKS Skołoszów
Pogoń - Sokół Lubaczów - Granica Stubno
Biało - Czerwoni Kaszyce - Fenix Leszno
Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów - Zryw Młodów
Łęk Ostrów - Huragan Gniewczyna
GKS Orły - Motor Grochowce
Roztocze Narol - MKS Kańczuga

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS Szówsko 0:4 Roztocze Narol
Zryw Młodów 2:6 Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko 2:2 Czarni Pawłosiów
Fenix Leszno 2:0 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów Pogoń - Sokół Lubaczów
MKS Radymno 2:0 Zorza Zarzecze
Motor Grochowce 0:4 MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna 2:0 GKS Orły
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
Granica Stubno 0:0 Biało - Czerwoni Kaszyce

Statystyki drużyny

Sparingi Lato 2020

Mecze sparingowe seniorzy (lato 2020):

30.05 - BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 3-1 Damian Gliniany, zawodnik testowany, Bartosz Groch (Okręgówka Jarosław)

05.06 - LKS BRZYSKA WOLA 2-1 Karol Flak, zawodnik testowany (Okręgówka Stalowa Wola)

13.06 - ŁĘK OSTRÓW 3-2 Hubert Bober, Jakub Kiełbasa, Damian Gliniany (Okręgówka Jarosław) - termin i miejsce do ustalenia

21.06 - LKS MANASTERZ 6-2 Jakub Kiełbasa 4, Bartłomiej Poprawa, Dawid Słysz (A-klasa Jarosław) 

04.07/05.07 - KS SZÓWSKO 1-2 Jakub Kiełbasa (beniaminek Okręgówka Jarosław)

08.07 GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE 2-2 Rafał Jagodziński, Hubert Bober (A-klasa Jarosław)

10.07 - BŁĘKITNI PEŁKINIE 2-3 (A-klasa Jarosław) termin i miejsce do ustalenia

18.07/19.07 - ZORZA JAGIEŁŁA 5-3 Damian Gliniany 2, Bartłomiej Poprawa 2, Erwin Flak (A-klasa Przeworsk) termin i miejsce do ustalenia

25.07/26.07 - START SEZONU LIGOWEGO