San Gorzyce - strona nieoficjalna

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach

Środa (29.07.2020):

17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem

Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach

Niedziela (02.08.2020):

17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.

- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.

- Inna forma zaproponowana przez państwa

więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!

Brak aktywnych ankiet.

Wysokie zwycięstwo z Piastem..

• autor: ftb2user_1470821604., 2016-09-22 15:26

Bardzo pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Gorzyckiego Sanu w niedzielne pochmurne popołudnie. Nasi zawodnicy pokonali u siebie niżej notowany Piast Nowosielce 3-0, choć wynik przy lepszej skuteczności naszych zawodników mógł być o wiele wyższy. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Zając oraz Damian Gliniany 2. Już za tydzień nasi zawodnicy w meczu wyjazdowym podejmować będą Zorzę Zarzecze.

więcej w rozwinięciu..

nowa-galeria-6521926.jpg nowa-galeria-6521927.jpg nowa-galeria-6521928.jpg

San Gorzyce - Piast Nowosielce 3-0 (2-0)

1-0 Dawid Zając 16' (asysta A. Gargas, w sytuacji sam na sam przy bliższym słupku bramkarza)

2-0 Damian Gliniany 38' (asysta A. Matusz, z ok. 13 metrów po ziemi przy dalszym słupku bramki)

3-0 Damian Gliniany 80' (asysta R. Jagodziński, głową po dośrodkowaniu z lewej strony)

San Gorzyce: Marcin Porębny, Krystian Krzeptoń, Karol Pastuszek, Tomasz Wywłoka, Dawid Zając (63' Rafał Jagodziński), Adam Misiło, Bartosz Groch (79' Krystian Wielgos), Artur Matusz (86' Patryk Czyrny), Rafał Jagieła (68' Przemysław Jajak), Damian Gliniany (81' Jacek Jagieła), Arkadiusz Gargas.

Niewykorzystane zmiany: Wojciech Myłek

Trener: Arkadiusz Gargas

Piast Nowosielce: Piotr Kowalik, Patryk Czyjt, Kamil Kałamarz (46' Sebastian Lis), Rafał Kałamarz, Bartłomiej Kowalik (46' Tomasz Zmora), Sławomir Mroszczyk, Tomasz Mucha, Kamil Paluch, Janusz Paszczak, Norbert Płocica, Maciej Skwara.

Niewykorzystane zmiany: Janusz Wołowiec

Trener: Sławomir Mroszczyk

Zawodnik Meczu (wybrany przez kibiców w ankiecie): Arkadiusz Gargas

Obie drużyny do tego spotkania przystępowały w zgoła odmiennych nastrojach. Piast po inauguracyjnym zwycięstwie w pierwszej kolejce poniósł kolejno 4 porażki z rzędu nie strzelając w ostatnich czterech meczach ani jednej bramki. Saniacy natomiast przegrali dotychczas zaledwie jeden mecz, w dość dramatycznych okolicznościach z aktualnym liderem rozgrywek Cresovią. Forma obu drużyn wskazywała zatem, że faworytem tego meczu powinni być gospodarze.

Tak się też stało "Saniacy" na prowadzenie wyszli już po kwadransie gry. Wtedy to po dwójkowej akcji Jagieła - Gargas ten ostatni idealnym prostopadłym podaniem uruchomił włączającego się z głębi pola Dawida Zająca. Nasz pomocnik wpadł w pole karne i z całych sił "huknął" lewą nogą tuż przy bliższym słupku nie dając bramkarzowi żadnych szans. Nasi gracze tego dnia byli w bardzo dobrej formie zaś rywale byli jedynie tłem dla świetnie grającej drużyny gospodarzy. "Biało-czarni" kilkakrotnie zagrażali jeszcze bramce rywali po bardzo ładnych, składnych zespołowych akcjach ale zarówno Gargasowi (uderzył z powietrza nad bramką), jak również Jagiele (obronił bramkarz) zabrakło odrobiny dokładności. Tuż pod koniec pierwszej połowy gospodarze podwyższyli prowadzenie za sprawą Damiana Glinianego. Damian otrzymał świetną, wycofaną piłkę z prawego skrzydła od Matusza, świetnie ją opanował i uderzył obok próbującego interweniować bramkarza gości. Do przerwy zatem nasi gracze prowadzili bardzo zasłużenie dwoma bramkami.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, to właśnie "Saniacy" ciągle przeważali i stwarzali sytuacje, zaś goście mieli coraz większe problemy z utrzymaniem piłki, od czasu do czasu przeprowadzając jakąś kontrę. W drugiej połowie naszym zawodnikom zabrakło skuteczności, bo gdyby wykorzystali swoje okazje m.in. Matusz, Gargas, Gliniany to wynik byłby dużo dużo wyższy. Około 10' przed końcem meczu pojedynek główkowy w środku pola wygrał Gargas, strącając piłkę do nabiegającego lewym skrzydłem Jagodzińskiego. Wprowadzony w 60' skrzydłowy doskonale dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie znalazł się nie pilnowany Gliniany, który celnym strzałem głową ustalił wynik spotkania. Dla Damiana była to już 6 bramka w tym sezonie.

Nasi zawodnicy spisali się w tym meczu bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że utrzymają tą formę do następnego meczu, bowiem czeka ich niezwykle trudna przeprawa. W następnej kolejce podejmować będziemy tegorocznego spadkowicza z okręgówki, a mianowicie Zorzę Zarzecze. Początek tego spotkania już w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 na stadionie w Zarzeczu.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SAN GORZYCEŁęk Ostrów

SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
Granica Stubno 0:0 Biało - Czerwoni Kaszyce

Sparingi Lato 2020