San Gorzyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe treningi

Plan tygodnia:

Wtorek (28.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Środa (29.07.2020):

17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem

Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):

19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach 

Niedziela (02.08.2020): 

17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.

- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.

- Inna forma zaproponowana przez państwa

 

więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 138, wczoraj: 189
ogółem: 447 897

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Marcin Porębny bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Krystian Stęchły bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Mateusz Panek bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Artur Matusz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Rafał Jagodziński obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Kamil Wojtuś obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Jakub Misiło obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Erwin Flak obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Bartosz Groch obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Tomasz Pietluch obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Jakub Groch obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Karol Flak obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Bartłomiej Poprawa obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Dawid Słysz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Hubert Bober pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Wiktor Tołpa pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Marcin Sawa pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Bartosz Rupar pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Przemysław Jajak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Dawid Sroka pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Jakub Myłek pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jakub Kiełbasa napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Arkadiusz Gargas napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Krzysztof Pietluch TRENER
2. Arkadiusz Gargas PREZES
3. Dariusz Ficek KIEROWNIK DRUŻYNY
4. Artur Matusz SKARBNIK
5. Wacław Ficek OPIEKA MEDYCZNA
6. Daniel Misiło HONOROWY PREZES
7. Marcin Misiło WICE PREZES
8. Michał Turek SEKRETARZ

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Dawid Misiło pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
2. Rafał Jagieła pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Dawid Zając pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

SAN GORZYCEŁęk Ostrów
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
2020-07-26, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czuwaj Przemyśl - SAN GORZYCE
KS Szówsko - MKS Radymno
Zorza Zarzecze - LKS Skołoszów
Pogoń - Sokół Lubaczów - Granica Stubno
Biało - Czerwoni Kaszyce - Fenix Leszno
Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów - Zryw Młodów
Łęk Ostrów - Huragan Gniewczyna
GKS Orły - Motor Grochowce
Roztocze Narol - MKS Kańczuga

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS Szówsko 0:4 Roztocze Narol
Zryw Młodów 2:6 Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko 2:2 Czarni Pawłosiów
Fenix Leszno 2:0 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów Pogoń - Sokół Lubaczów
MKS Radymno 2:0 Zorza Zarzecze
Motor Grochowce 0:4 MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna 2:0 GKS Orły
SAN GORZYCE 3:0 Łęk Ostrów
Granica Stubno 0:0 Biało - Czerwoni Kaszyce

Statystyki drużyny

Sparingi Lato 2020

Mecze sparingowe seniorzy (lato 2020):

30.05 - BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 3-1 Damian Gliniany, zawodnik testowany, Bartosz Groch (Okręgówka Jarosław)

05.06 - LKS BRZYSKA WOLA 2-1 Karol Flak, zawodnik testowany (Okręgówka Stalowa Wola)

13.06 - ŁĘK OSTRÓW 3-2 Hubert Bober, Jakub Kiełbasa, Damian Gliniany (Okręgówka Jarosław) - termin i miejsce do ustalenia

21.06 - LKS MANASTERZ 6-2 Jakub Kiełbasa 4, Bartłomiej Poprawa, Dawid Słysz (A-klasa Jarosław) 

04.07/05.07 - KS SZÓWSKO 1-2 Jakub Kiełbasa (beniaminek Okręgówka Jarosław)

08.07 GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE 2-2 Rafał Jagodziński, Hubert Bober (A-klasa Jarosław)

10.07 - BŁĘKITNI PEŁKINIE 2-3 (A-klasa Jarosław) termin i miejsce do ustalenia

18.07/19.07 - ZORZA JAGIEŁŁA 5-3 Damian Gliniany 2, Bartłomiej Poprawa 2, Erwin Flak (A-klasa Przeworsk) termin i miejsce do ustalenia

25.07/26.07 - START SEZONU LIGOWEGO