Plan tygodnia:
Wtorek (28.07.2020):
19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach
Środa (29.07.2020):
17.00 - mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem
Czwartek lub Piątek (30/31.07.2020):
19.00 - trening seniorów stadion w Gorzycach
Niedziela (02.08.2020):
17.00 - mecz ligowy z Czarnymi Pawłosiów w Gorzycach
Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!
Zareklamuj się poprzez:
- Reklama firmy sponsorującej pojawi się: na strojach piłkarskich i dresach sportowych ufundowanych przez ową firmę.
- Reklama na stronach internetowych: www.san1956gorzyce.futbolowo.pl oraz facebooku
- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).
- Reklama firmy podczas meczu, czytana przez spikera.
- Inna forma zaproponowana przez państwa
więcej informacji w zakładce: Menu główne->TWOJE Wsparcie !!!
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 90, wczoraj: 67
ogółem: 536 962
statystyki szczegółowe
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||
|
SAN GORZYCE | 3:0 | Łęk Ostrów |
2020-07-26, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Jarosław | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Mecze sparingowe seniorzy (lato 2020):
30.05 - BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 3-1 Damian Gliniany, zawodnik testowany, Bartosz Groch (Okręgówka Jarosław)
05.06 - LKS BRZYSKA WOLA 2-1 Karol Flak, zawodnik testowany (Okręgówka Stalowa Wola)
13.06 - ŁĘK OSTRÓW 3-2 Hubert Bober, Jakub Kiełbasa, Damian Gliniany (Okręgówka Jarosław) - termin i miejsce do ustalenia
21.06 - LKS MANASTERZ 6-2 Jakub Kiełbasa 4, Bartłomiej Poprawa, Dawid Słysz (A-klasa Jarosław)
04.07/05.07 - KS SZÓWSKO 1-2 Jakub Kiełbasa (beniaminek Okręgówka Jarosław)
08.07 - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE 2-2 Rafał Jagodziński, Hubert Bober (A-klasa Jarosław)
10.07 - BŁĘKITNI PEŁKINIE 2-3 (A-klasa Jarosław) termin i miejsce do ustalenia
18.07/19.07 - ZORZA JAGIEŁŁA 5-3 Damian Gliniany 2, Bartłomiej Poprawa 2, Erwin Flak (A-klasa Przeworsk) termin i miejsce do ustalenia
25.07/26.07 - START SEZONU LIGOWEGO